Wolontariusz dla Aliny

Poszukujemy osoby która dotrzyma towarzystwa Alinie, studentce ATH z dwoma tytułami licencjata na kierunku filologia angielska, specjalizacja nauczycielska oraz specjalizacja tłumaczeniowa. Alina  nadal kontynuuje naukę w Akademii na uzupełniających studiach magisterskich. Oprócz pasji związanej z językami interesuje się militariami, piłką nożną i siatkówką, uwielbia także długie spacery. Jest bardzo inteligentną dziewczyną, która niestety w wyniku choroby porusza się na wózku inwalidzkim. Oprócz spotkań czysto towarzyskich, zadaniem wolontariusza będzie pomoc w wyjściach na spacer lub imprezy sportowe, dlatego ważne jest aby przyszły wolontariusz nie bał się wózka inwalidzkiego.

Ps. Wszystkich chętnych do pomocy potrzebującym  zapraszamy do naszej Fundacji mieszczącej się na Złotych Łanach przy ul. Jutrzenki 22 , w Centrum Informacji i Pomocy „Dla Ciebie”.

Alinka