Zakończenie projektu „Poczuj siłę wolontariatu”

11 grudnia w siedzibie fundacji odbyło się spotkanie wolontariuszy kończące projekt „Poczuj siłę wolontariatu” współfinansowanego ze środków Urzędu Gminy Bielsko – Biała. Uczestnicy dostali dyplomy potwierdzające udział w warsztatach przygotowujących ich do pracy wolontariackiej. Po zakończeniu formalnej strony spotkania uczestnicy rozmawiali o swoich wcześniejszych doświadczeniach w pracy wolontariusza oraz o swoich oczekiwaniach w związku z działaniami w fundacji. Spotkanie zostało zakończone świątecznym akcentem – wręczono wolontariuszom Mikołaje. W najbliższym czasie każdy z nich zostanie zapoznany ze swoimi podopiecznymi. Każdemu z osobna już teraz życzymy pomyślności i satysfakcji ze swojego wysiłku!  Kolejne spotkanie w pełnym składzie zaplanowano już w styczniu po to, żeby wspólnie podsycać motywację do pracy i dzielić się wrażeniami oraz wspólnie doskonalić działania.