Zakończenie roku wolontariackiego

Wraz z końcem roku szkolnego przyszedł również czas na podsumowanie i zakończenie kolejnego roku pracy Wolontariuszy w naszej Fundacji. Dlatego 13 czerwca br. spotkaliśmy się z naszymi Wolontariuszami w leśniczówce w Straconce, dzielnicy Bielska-Białej na spotkaniu podsumowującym kończący się rok wolontariacki. W jego trakcie Prezes Fundacji Joanna Edelman wręczyła osobom zaangażowanym zaświadczenia o wykonywaniu obowiązków woluntarystycznych oraz podziękowała za ogrom pracy na rzecz podopiecznych.

Jednak najważniejszą częścią spotkania był grill przy którym wszyscy obecni mogli w przyjacielskiej atmosferze porozmawiać na najróżniejsze tematy jak i posilić się pysznymi rybami i kiełbasami z grilla.

Musimy zaznaczyć iż od września 2013 r. do czerwca 2014 r. współpracowało z Fundacją 39 wolontariuszy, opiekując się 28 podopiecznymi.

Wszystkim Wolontariuszom dziękujemy za kolejny rok pracy w naszej Fundacji, która niósł ze sobą wiele wyzwań i radości, a wyjeżdżającym na wakacyjny wypoczynek życzymy udanych wojaży i nabraniu nowych sił do dalszej działalności społecznej.

20140613251 20140613257