„Zintegrowana Animacja Społeczna”- „Śpiewaj i gotuj razem z nami” w lipcu

Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany w dniu 23 lipca zaprosiła seniorów z osiedla Złote Łany na imprezę plenerową z cyklu „Śpiewaj i gotuj razem z nami”. Celem spotkania była wspólna zabawa, integracja oraz promocja kuchni regionalnej.

Tym razem degustowano babkę ziemniaczaną.

Impreza odbyła się na placu Kameleon obok Tesco. Pogoda dopisała. Uczestnicy spotkania wspólnie śpiewali przy wtórze akordeonu i tańczyli.

Babka ziemniaczana została przygotowana przez kucharzy z restauracji „Po świecie kuchni”.
Na kolejną imprezę zapraszamy seniorów z osiedla Złote Łany w dniu 20 sierpnia również na plac Kameleon koło Tesco.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.