Zintegrowana animacja społeczna – „Śpiewaj i gotuj” w sierpniu

Zapraszamy na imprezę plenerową w dniu 12 sierpnia na Plac Kameleon na godzinę 14.00.

W programie degustacja kuchni regionalnej, tym razem będą serwowane klopsy z letnimi, słonecznymi warzywami.

Ponadto w programie pokaz tańców w kręgu i zajęcia rękodzieła.

Przypominamy, że celem spotkań jest wspólna zabawa, integracja mieszkańców oraz promocja kuchni regionalnej.

Tym razem kucharze z restauracji „Po świecie kuchni” serwowali klops w letnich warzywach. Impreza odbyła się na placu Kameleon obok Tesco. Było wspólne śpiewanie przy wtórze akordeonu, tańce integracyjne w kręgu oraz warsztaty rękodzieła – wachlarze z papieru.

Na kolejną, ostatnią w tym roku imprezę plenerową z cyklu „Śpiewaj i gotuj razem z nami” zapraszamy w dniu 2 września.

Projekt pn.: „Zintegrowana animacja społeczna w Bielsku-Białej” realizowany w ramach priorytetu 9.1.2. Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa śląskiego na lata 2014-2020 przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej w partnerstwie z Fundacją Aktywności Społecznej „Złote Łany” i Bielskim Stowarzyszeniem Artystycznym „Teatr Grodzki”.